اخبار

شرکت پپرل فوکس pepperl-fuchs

پپرل فوکس
پپرل فوکس: Walter Pepperl و Ludwig Fuchs در سال 1945 یک کارگاه رادیویی کوچک در Manhheim، آلمان، بر اساس اصول خلاقیت، پیش بینی کارآفرینی و اعتماد به نفس  تاسیس کردند. تجربه آنها به ایده های جدید تبدیل شد  که در حال حاضر نیز ایده های جدید محصولات در حال توسعه ای را برای مشتریان به ارمغان آورده است که  نتیجه نهایی اختراع سوئیچ های proximity  یا مجاورت بود. این نوآوری ها  نقطه شروع داستان موفقیت شرکت  بود.   امروزه Pepperl + Fuchs پپرل فوکس توسط مشتریان در سراسر جهان به عنوان یکی از پیشگامان و نوآوران  حفاظت در برابر انفجار و اتکس و تکنولوژی سنسور شناخته می شود. تمرکز اصلی Pepperl + Fuchs  همیشه بر روی نیازهای فردی مشتری ها است. Pepperl + Fuchs پپرل فوکس با اشتیاق برای اتوماسیون و تکنولوژی پیشگامانه،  متعهد به همکاری با مشتریان ، در حال حاضر و در آینده می باشد.   Pepperl + Fuchs خواسته های بازارهای خود را درک کرده و راه های خاصی را در پیش  می گیرد  و آنها را در فرایندهای خود ادغام می کند.

سازگاری سازمانی

در سراسر جهان، Pepperl + Fuchs  پپرل فوکس به عنوان یکی از  پیشگامان و نوآوران در زمینه حفاظت از انفجار و تکنولوژی حسگر وسنسورها شناخته شده است. هر روز بیش از 6000 کارمند در زمینه راهکارهای اتوماسیون و حفاظت انفجاری قابل اعتماد برای Pepperl + Fuchs پپرل فوکس  کار می کنند. برای کسب و کار Pepperl + Fuchs پپرل فوکس ،  رفتار قانونی و اخلاقی صحیح و همچنین مسئولیت اجتماعی شرکتی یکی از موضوعات اساسی و تفکیک ناپذیر می باشد. براساس عقیده ی کارمندان Pepperl + Fuchs ،شرکت Pepperl + Fuchs پپرل فوکس  تنها زمانی می تواند در مسیر موفقیت وپیشرفت قدم بردارد که   قوانین و مقررات را در دراز مدت پایبند باشندو از اصول اخلاقی Pepperl + Fuchs پیروی کنند.   پیش نیاز این کار این است که همه کارکنان و اعضای خانواده Pepperl + Fuchs باید در هر کاری که انجام می دهند احساس  مسئولیت کنند. از این رو، شرکت Pepperl + Fuchs  همچنان از قوانین قانونی و قانونی ملی و محلی وهمچنین  به استانداردهای شرکت جهانی Pepperl + Fuchs  پپرل فوکس که بر اساس ارزش های اساسی خود و اعلامیه جهانی حقوق بشر سازمان ملل متحد است، پیروی می کنند. اصول Pepperl + Fuchs در Code of Conduct، که از سوی انجمن تولید کنندگان برق و الکترونیک آلمان (ZVEI) و سیاست های جهانی Pepperl + Fuchs پپرل فوکس که شامل تامین conflict-free sourcing، حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی شرکت می باشد ، مستند شده است. این دستورالعمل ها به تمام شرکت های تابعه Pepperl + Fuchs در سراسر جهان اعمال می شود.

گواهینامه ها

این قسمت خلاصه ای از انواع مختلف استانداردهای بین المللی ارائه می دهد که  در Pepperl + Fuchs  پپرل فوکس پیروی می شود. علاوه بر این، مشتریان می توانید سایر گواهینامه های مربوطه Pepperl + Fuchs را نیز دریافت کنید. این گواهینامه ها همچنین ثابت می کنند که Pepperl + Fuchs  تلاش می کند تا به طور مداوم بهینه سازی فرآیندها  را برای دستیابی به فناوری پیشرفته ترین و محصولات با کیفیت بالا انجام دهد.

گواهینامه های ایزو

سیستم مدیریت در Pepperl + Fuchs

در محیط تجاری رقابتی امروز، سیستم های مدیریت موثر، ضروری هستند. مشتریان می خواهند مطمئن باشند که آنها در حال انجام کسب و کار با یک سازمان هستند که می توانند به موقع کالا و خدمات و نیازهای خود را تحویل دهند. صدور گواهینامه مطابق با ایزو 14001، ISO 9001 و ISO 80079-34 ثابت می کند که سیستم مدیریت شما به عنوان بهترین استاندارد عمل می کند و سازگار است.   سایت های تولیدی Pepperl + Fuchs در سراسر جهان با ISO 14001، ISO 80079-34 یا ISO 9001 گواهینامه های شخص ثالث گواهینامه دارند. این گواهینامه ها همچنین ثابت می کنند که Pepperl + Fuchs پپرل فوکس  تلاش می کند تا به طور مداوم بهینه سازی فرآیندهای ما را برای دستیابی به فناوری پیشرفته ترین و محصولات با کیفیت بالا انجام دهد. آیا شما به دنبال محصولات با کیفیت بالا، راندمان بالا و رقابت درازمدت هستید؟ پس  Pepperl + Fuchs شریک قابل اعتماد شماست!

گواهینامه های دیگر

علاوه بر گواهینامه های ایزو، که ثابت می کند که سیستم مدیریت Pepperl + Fuchs به صورت استاندارد عمل می کند و سازگار است،

سیستم مدیریت ایمنی کاربردی

آژانس تست و ارزیابی مستقل محصول exida گواهی داده است که سیستم مدیریت ایمنی کاربردی (FSM(  Pepperl + Fuchs مطابق با تمام الزامات مربوطه IEC 61508: 2010 برای توسعه محصولات با بیانیه SIL می باشد.   برای خرید محصولات Pepperl + Fuchs و مشاوره با کارشناسان ما با واحد فروش رسا صنعت تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *