آموزشی

10 شرکت برتر اتوماسیون صنعتی در جهان 2018

اتوماسیون صنعتی
اتوماسیون صنعتی با افزایش تقاضا برای محصولات با کیفیت برتر و افزایش نیاز به بهبود فرایندهای صنعتی،10 شرکت برتر اتوماسیون صنعتی جهان در  2018، اقدام به راه اندازی سیستم های کنترل اتوماسیون صنعتی و خدمات کردند.  در دنیای درحال توسعه امروزی که  آگاهی از پیشرفت های تکنولوژیکی مانند اینترنت صنعتی (IIoT)، هوش مصنوعی ، روبات های هوشمند و دیگر موارد… روز به روز درحال توسعه وپیشرفت می باشد انتظار می رود که  شرکت های برتر در زمینه اتوماسیون صنعتی برای ارائه محصولات با کیفیت به یک طیف گسترده ای و وسیعی از مصرف کنندگان در سراسر جهان و نیازهای مداوم  آنها، شرکت های اتوماسیون صنعتی از سیستم های کنترل برای مدیریت استفاده می کنند که به تکمیل فرآیند خاصی کمک می کنند. برای مشاهدی ه  آخرین گزارش بازار جهانی کنترل اتوماسیون صنعتی، اندازه بازار  اتوماسیون صنعتی، پیش بینی بازار کنترل اتوماسیون صنعتی و اطلاعات در مورد شرکت های صنعتی اتوماسیون صنعتی می توانید سایتGlobal Industrial Automation Control Market 2018-2022 مراجعه نمایید .  

اتوماسیون صنعتی چیست؟

  اتوماسیون صنعتی   اتوماسیون صنعتی با استفاده از سیستم های مستقل، نرم افزار و خدمات با استفاده از فن آوری های پیشرفته از جمله رباتیک و یادگیری ماشین، به کنترل ماشین آلات صنعتی و فرایندها اشاره می کند. صنایع مختلف در سرتاسر جهان، اتوماسیون را برای افزایش بهره وری کلی و کاهش هزینه های قابل توجهی که کارمندان و آموزش آنها متحمل می شوند، در حالی که به انعطاف پذیری و دقت می رسند، اجرا می کنند. اتوماسیون در صنایع به ذینفعان مختلف کمک می کند تا به افزایش بهره وری، خطای حداقل و کیفیت بهبود یافته دست یابند. علاوه بر این مزایا، اتوماسیون در فرایندهای صنعتی با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری خودکار نیز مجموعه ای از اطلاعات قابل اطمینان را فراهم می کند که می تواند بیشتر برای تصمیم گیری های قاطع و آگاهانه در نظر گرفته شود و در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه های قابل توجه می شود.

تجزیه و تحلیل بازار کنترل اتوماسیون صنعتی جهانی

اتوماسیون صنعتی آخرین گزارش بازار تکنوویو نشان می دهد که بازار کنترل اتوماسیون صنعتی جهانی در سالهای 2018 تا 2022 به طور ثابت CAGR نزدیک به 6 درصد رشد می کند. بر اساس این مطالعه بازار کنترل اتوماسیون صنعتی، تصویب سریع تکنولوژی شبکه های هوشمند برای ارائه فرصت های رشد جدید برای سیستم های SCADA یکی از محرک های اصلی رشد بازار در سال های آینده می باشد. علاوه بر این، این واقعیت که اتوماسیون در فرایندهای صنعتی باعث کاهش و بهینه سازی عملکرد کلی می شود، یکی دیگر از عوامل مهم برای پذیرش به طور مستمر سیستم های کنترل اتوماسیون صنعتی است که توسط 10 شرکت برتر اتوماسیون صنعتی در سراسر جهان راه اندازی شده است.  

10 شرکت برتر اتوماسیون صنعتی در سال 2018

ABB

اتوماسیون صنعتی

abb

ABB یک شرکت چند ملیتی  سوئیسی است که محصولات، سیستم ها و خدمات اتوماسیون را در اختیار صنایع و خدمات گوناگون قرار می دهد. این شرکت با ارائه راهکارهای اتوماسیون نوآورانه از زمان تأسیس آن در سال 1988، دارای موقعیت قابل توجهی در بازار بوده است. ABB دارای رونق جغرافیایی قوی است و با کمک بیش از 35،000 کارمند در سراسر جهان، به نیازهای صنعتی مورد نیاز مشتریان هدایت می شود. این شرکت درآمد 34.7 میلیارد دلاری در سال 2017 را به دست آورد.

Rockwell Automation

اتوماسیون صنعتی

rockwall automation

این شرکت در سال 1903 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در ایالات متحده است. شرکت Rockwell Automation با حضور قابل توجه خود در فهرست 10 شرکت برتر صنعتی در جهان، درآمد بیش از 6 میلیارد دلار در سال 2017 را به دست آورد. این شرکت، با داشتن  بیش از 22000 کارمند نیروی کارمند ،درزمینه ی معماری و نرم افزار وکنترل محصولات فعالیت می کند.

Siemens

اتوماسیون صنعتی

semens

زیمنس یک conglomerate  آلمانی است که حدود 377000 کارمند در سراسر دنیا در این شرکت مشغول به کار هستند . این شرکت در سال های 2017  حدود 96.01 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که در بخش های کلیدی کسب و کار شامل صنایع، انرژی، بهداشت، خدمات و زیرساخت ها و شهرها فعالیت می کند. Schneider Electric
اتوماسیون صنعتی

schneider electric

Schneider Electric یک شرکت فرانسوی است که در زمینه مدیریت انرژی و اتوماسیون صنعتی مشغفول به کار است که از سال 1836 در زمینه تولید نرم افزارهای اتوماسیون صنعتی از جمله راهکارهای نرم افزاری برای اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را شروع کرده است. EcoStruxure محصولی با نام تجاری EcoStruxure، IoT، plug-and- بازی، باز، معماری و پلت فرم سازگار با یکدیگر، نوآوری را در 6 حوزه کلیدی تخصص از جمله قدرت، فناوری اطلاعات، ساختمان، ماشین، کارخانه و شبکه ارائه می دهد.  

Honeywell

اتوماسیون صنعتی

honeywell

Honeywell یک MNC مستقر در ایالات متحده آمریکا است که در سال 1906 تاسیس شده و بیش از 131،000 کارمند را در سراسر دنیا استخدام کرده است. این شرکت با مجموعه گسترده ای از محصولات در سراسر صنایع مختلف عرضه می شود، این شرکت به طور گسترده ای در چهار واحد استراتژیک از جمله Honeywell Aerospace، راهکارهای ایمنی و بهره وری (SPS)، فن آوری های خانه و ساختمان (HBT) و مواد و فن آوری Performance Honeywell عمل می کند.

Emerson

اتوماسیون صنعتی

emerson

Emerson یک MNC مبتنی بر ایالات متحده است که عمدتا در دو بخش کسب و کار کلیدی از جمله راه ndustrial automation و راه حل های تجاری و مسکونی عمل می کند. این شرکت در سال 2017 حدود 15.3 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. 

Mitsubishi Electric

اتوماسیون صنعتی

mitsubishi electric

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric از سال 1921 تا کنون در حال کار کردن با مشتریان متنوع در ژاپن است و در حدود 142،340 نفر در سراسر دنیا برای این شرکت کار می کنند. ارزش خالص این شرکت در سال 2018 به 41.8 میلیارد دلار می رسد و محصولات این شرکت شامل مجموعه های گسترده  از جمله راه حل های ndustrial automation است که در نهایت به طور قابل توجهی به اندازه بازار جهانیndustrial automation کمک می کند. 

Omron

اتوماسیون صنعتی

omron

Omron یکی دیگر از MNC های ژاپن است که در سال 1933 تأسیس شده و چندین محصول از جمله راه حل های ndustrial automation، راه حل های سیستم های اجتماعی، الکترونیک خودرو و دستگاه های پزشکی در سراسر دنیا  ارائه می دهد. این شرکت در سه بخش کسب و کار کلیدی از جمله بخش های اجتماعی، زندگی و صنعتی با کمک حدود 36000 کارمند اداره می شود. Omron توانسته است موقعیت خود را در 10 شرکت برتر اتوماسیون صنعتی حفظ کند و درآمد سالیانه 7،772 میلیارد دلاری را در سال 2017 کسب کند. Danaher
اتوماسیون صنعتی

Danaher

Danaher بر طراحی، ساخت و بازاریابی محصولات و خدمات حرفه ای، صنعتی، پزشکی، تجاری و تجاری در سراسر تاسیسات واقع در بیش از 60 کشور در سراسر جهان تمرکز دارد. کارکنان شرکت بیش از 67،000 نفر در چهار بخش کسب و کار کلیدی از جمله علوم زندگی، تشخیصی، دندانپزشکی، و محیط زیست و کاربردی  مشغول به فعالیت هستند. این شرکت با ارائه نمونه های گسترده ای از محصولات و ارائه خدمات خود، درآمد 18.3 میلیارد دلاری در سال 2017 را به دست آورد.

Yokogawa

اتوماسیون صنعتی

yokogawa

Yokogawa در سال 1915 تاسیس شده است در حالی که از طریق بخش های اصلی کسب و کار خود از جمله اتوماسیون صنعتی، سخت افزار و نرم افزار تست و اندازه گیری، فعالیت خود را در سراسر جهان انجام می دهد. این شرکت سیستم های کنترل خودکار industrial automation شامل DCS، SCADA و PLC را تولید می کند تا سهم بازار خود را بهبود بخشد و موقعیت خود را در 10 شرکت برتر اتوماسیون صنعتی در جهان تقویت کند.    

سوالات متداول در بازار اتوماسیون صنعتی

اندازه بازار جهانی اتوماسیون صنعتی چیست؟ شرکت های نوظهور شروع به کار در اتوماسیون صنعتی  کدام ها هستند؟ آخرین روند صنعت اتوماسیون چیست؟ شرکت های بزرگ صنعتی اتوماسیون چه کسانی هستند؟

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *